top of page
You're beautiful!.png

צילום בנסיעות
אחד הדברים שאני הכי אוהבת בזמן נסיעות, זה לצלם ולהצטלם. הצורך במסגור רגעים יפים מסביב לעולם כדי שתיהיה מזכרת, שחלילה לא נשכח מה חווינו. "לכולם יש את אותם השמים אבל אנחנו לא רואים את אותו הדבר". אני מאמינה שתמונה זאת הדרך של כל אדם להביע את השקפתו ואת הדרך שבה הוא רואה את הדברים.
 
בגלל הרצון לעצור ולשמור רגעים יפים בזמן שאני מטיילת, אני לפעמים מוצאת את עצמי מבזבזת יותר מידי זמן במציאת המקום המושלם לתמונה המושלמת. 
כחלק מהרצון שלי לגרום לטיול שלך להיות פשוט וקל יותר, ריכזתי את המקומות הכי פוטוגניים ביעדים שונים בעולם, כזאת אני מפנקת. 

 

אבל לפני שתכירו את הלוקיישנים הטובים ביותר, חשוב לי לתת לכם טיפים לצילום מעניין ואומנותי שנכונים לכל יעד שתהיו בו בארץ או בעולם.  המדריך הזה יעזור לכם להשיג את התמונות שתמיד רציתם.

אני מקווה שהפוסט הזה יהיה יעיל עבורכם ובעקבותו תוכלו להשיג תמונות שלא מביישות את המגזינים הכי טובים.
אז יאללה בואו נטוס על זה.

5 טיפים לצילום נכון שתקפים לכל יעד שאתם הולכים אליו ויעזרו לכם לצלם את התמונה המושלמת.

1. צילום בשעות זריחה ושקיעה
תאורה זה אחד הדברים המשמעותיים ביותר בצילום.
השעות הטובות ביותר לצילום הן בשעות הזריחה והשקיעה, אשר במהלכן השמש לא חזקה מידי והתאורה מושלמת לצילום. בגלל שזה ממש קריטי, תנסו לכוונן את הזמן שאתם מקדישים לתמונות לשעות האלה, פה תוכלו לבדוק מתי בדיוק הזריחה והשקיעה ביעד שבו אתם נמצאים.


2. תגיעו מוקדם בבוקר
כדי להמנע מעומס באתרים תיירותיים, אני ממליצה להגיע מוקדם למקומות שחשוב לכם להצטלם בהם. אנשים לא אוהבים לקום מוקדם ובדרך כל נמרחים עוד קצת במלון וזאת הזדמנות מדהימה עבורכם, להצטלם בלי אנשים ברקע. 
אז אם אתם רוצים תמונות נקיות מאנשים או לפחות עם מעט אנשים, קומו מוקדם, לכו לשם ואני מבטיחה שעוד תספיקו לחזור לארוחת בוקר במלון, מניסיון.


3. תלבשו בגדים בצבעים שיבלטו בנוף
כדי לא להבלע ברקע ולבלוט בצורה אומנותית אני ממליצה לכם ללבוש בגדים שיכניסו צבע לתמונה ויגרמו לה להיות מעניינת יותר. אם אתם בערים מרכזיות באירופה או בניו יורק, לרוב הרקע הוא אפור, לכן מומלץ ללבוש בגדים בצבעים אדום, כחול וצהוב שיבטיחו לכם הבלטה וקונטרה לצבעי העיר.

4. השתמשו באביזרים.

אם אתם רוצים לגרום לתמונה שלכם להיות מיוחדת יותר, אביזרים יכולים לעשות את העבודה.
אקססוריז כמו : כובעים, צעיפים ומטריה בחורף יכולים לגרום לתמונה שלכם להיות הרבה יותר מיוחדת, בולטת ומעניינת. בקיץ אפשר להשתמש בפרחים שיכולים לתת תחושה נעימה של רומנטיקה ואביב. אם קניתם מזכרת מגניבה, אתם יכולים להשתמש בה כדי ליצור צילום מעניין יותר.

 

5. זוויות פשוטות שישדרגו את התמונה שלכם:
בצילום צריך לחשוב מחוץ לקופסא.
אז תפתחו את צ'אקרות היצירתיות שלכם ותחשבו על זוויות מיוחדות לצילום ולא על מה שברור מאליו.
אני באופן אישי אוהבת לצלם רחובות למשל מלמטה (ממש מהרצפה) כי זה נותן פרספקטיבה יותר מעניינת לתמונה.
שימו לב לצללים שהאובייקטים יוצרים כאשר אתם מצלמים דברים דוממים. זה גורם לתמונה להיות אותנטית ואומנותית יותר ואני באופן אישי מתה על הטכניקה הזאת.
אם אתם מצלמים מקורות מים, אגמים, נהר ואפילו שלולית, שימוש לב להשתקפות שנוצרת באופן טבעי, התמונות יוצאות יצירתיות בטירוף.

 

אלו טיפים שכל אחד צריך להכיר, בקרוב מאד אעלה פוסט למתקדמים ועד אז, תאמנו את הסקילס שלכם ושלחו לי שאהיה גאה, אה? 
 

ועכשיו כשאתם סוף סוף מוכנים לזה

 קבלו את הלוקיישינים הכי שווים לצילום סביב העולם
פייר, מתרגשת

bottom of page